PellasX jest liderem w produkcji palników pelletowych w kraju i jednym z najważniejszych producentów na świecie. Dążymy do podnoszenia jakości naszych produktów i systematycznie rozbudowujemy wszystkie działy.
Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy i mieć realny wpływ na jej kształt– zobacz, jakie stanowiska oferujemy. Jeżeli akurat nie prowadzimy rekrutacji, po prostu przyślij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych na adres sekretariat@pellasx.pl. Sprawdzimy, czy na Ciebie czekamy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Asystentka Zarządu

Obowiązki:

  • Zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi administracyjnej recepcji oraz biura Zarządu,
  • Wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach, w tym: prowadzenie kalendarza Zarządu oraz organizowanie i planowanie spotkań,
  • Obsługa korespondencji, zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie,
  • Organizacja oraz obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych Prezesa Zarządu (w tym anglojęzycznych),
  • Wykonywanie drobnych tłumaczeń,
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi i urzędami w zakresie zleconych zadań Prezesa Zarządu ,
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz na potrzeby Zarządu,
  • Organizowanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych Członków Zarządu,
  • Wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych poprzez dostarczanie niezbędnych danych i informacji,
  • Wsparcie administracyjne pozostałych działów w firmie
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz estetykę biura.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista,
  • Znakomita organizacja pracy własnej, wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na cel oraz uśmiech na co dzień,
  • Znajomość język angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Elastyczność i proaktywność,
  • Prawo jazdy kategorii B (wymóg konieczny),
  • Mile widziana obsługa programu COMARCH.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dodatkowe ubezpieczenie pracownicze,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • Samodzielność planowania i organizacji zadań.

Przedstawiciel handlowy - usługi cięcia laserem, gięcia i spawania.

Głównym zadaniem będzie pozyskiwanie Klientów i zleceń produkcyjnych dla usług cięcia laserem, gięcia na prasie krawędziowej i spawania.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Wykształcenie techniczne oraz prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość branży obróbki metalu lub pokrewnej
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  • Samodzielności w działaniu i wysoki poziom inicjatywy
  • Wysokie umiejętności organizacji własnej pracy oraz energia w działaniu
  • Mile widziane zainteresowanie zagadnieniami technologicznymi lub/i znajomość programów CAD/CAM

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • Samodzielność planowania i organizacji zadań