Palniki REVO z prestiżowym Godłem „Teraz Polska”

01 czerwca 2017

Zostaliśmy nagrodzeni w XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” w kategorii PRODUKTY.

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku Kapituła Konkursu nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 13 produktów, 9 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy.

Godło „Teraz Polska” jest niewątpliwie najbardziej prestiżową i wiarygodną nagrodą przyznawaną na rynku krajowym. Zdecydowaliśmy się na udział w konkursie, gdyż chcielibyśmy być utożsamiani z renomą, jaką przez lata wypracowała marka „Teraz Polska”. Wielopoziomowe procedury i merytoryczna ocena prowadzące do rozstrzygnięcia Konkursu sprawiają, że czujemy się prawdziwie dumni z przyznanej nagrody – mówi Michał Brzeski, Prezes Zarządu PellasX.

Palniki pelletowe REVO są to urządzenia, dzięki którym w prosty sposób można zmienić sposób wytwarzania ciepła na ekologiczny, wykorzystujący paliwa odnawialne. Rotacyjna komora spalania pozwala na automatyczne, stałe samooczyszczanie z popiołu pozostającego w trakcie spalania a badania na zgodność z wymaganiami normy PN-EN 15270:2008 wykazały, że odpowiadają wymaganiom w zakresie 5 klasy emisji. Palniki REVO są obecnie szeroko stosowane w modernizacjach kotłowni węglowych, gdyż wpisują się w politykę walki ze smogiem i ochrony środowiska. Kompletną charakterystykę produktów można znaleźć na stronie >> Palniki REVO

Fundacja „Teraz Polska” od ponad 25 lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

Po ponad 25 latach Konkurs „Teraz Polska”, a właściwie jego Laureaci, wciąż zaskakują. W tym roku w gronie zwycięzców znajdziemy wiele innowacyjnych produktów i usług, militaria, nowoczesne technologie, a także – co nas cieszy – start-upy. Tegoroczna edycja dowodzi, że Konkurs i lista Laureatów są odzwierciedleniem tendencji i zmian w krajowej gospodarce – mówi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok wśród Laureatów przybywa firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w swoich branżach. Jesteśmy przekonani, że mają one olbrzymi potencjał, by stać się wizytówką polskiej gospodarki na świecie – dodaje.

Godło „Teraz Polska” cieszy się dziś zaufaniem, uznaniem społecznym i dobrą opinią publiczną. Jest gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając produkt czy usługę. Konkurs „Teraz Polska” jest organizowany od przeszło 25 lat. W tym czasie jako naród staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami. Na zakupach przede wszystkim wybieramy jakość. To oznacza, że Godło „Teraz Polska” jest dziś bardzo potrzebne. Od początku swojego istnienia stało się ono symbolem najwyższej jakości, niejako drogowskazem dla konsumentów. Stojąc przy sklepowych półkach, Polacy wiedzą, że ten biało-czerwony znak gwarantuje to, co najlepsze – tłumaczy Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Wręczenie statuetek odbyło się 29 maja br. podczas Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie.

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie www.terazpolska.pl.