sporty-wlaki-pila-group

Wspieramy najlepszych w drodze na szczyt

4 medale Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w kick boxingu dla zawodników drużyny Sporty Walki Piła.

W Skopje, w Macedonii zakończyły się WAKO Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów, w których wstąpiło pięciu zawodników z Piły. Aż czworo z nich wróciło do kraju z medalami:

• Dawid Siek zdobył brązowy medal w kategorii -67 kg junior młodszy low kick,
  • Piotr Woźniak zdobył brązowy medal w kategorii -51 kg junior młodszy low kick,
  • Jakub Kobus zdobył brązowy medal w kategorii -48 kg junior młodszy low kick,
  • Kacper Tecław zdobył brązowy medal w formule kick light kategorii wagowej -42 kg.

Serdecznie gratulujemy!

30 sierpnia 2017
W dniach 2-10 września 2017 roku odbędą się Mistrzostwa Europy kadetów i juniorów w kick boxingu w Macedonii. Wystąpi na nich pięciu zawodników z Piły, reprezentujących klub Sporty Walki Piła.

Cała piątka powołanie do Kadry Narodowej i na Mistrzostwa wywalczyła sobie podczas startów w Mistrzostwach Polski zdobywając medale. Kacper Tecław, Jakub Kobus, Piotr Woźniak, Dawid Siek i Jakub Szymanowski, mimo młodego wieku mają już na swoim koncie duże osiągnięcia sportowe na arenie krajowej. Teraz przyszedł czas na walkę o medale Mistrzostw Europy.

Cieszymy się, że możemy wesprzeć kolejnych zdolnych, pilskich zawodników! Gorąco kibicujemy!