targi-instalacje-2018

Targi Instalacje 2018

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za poświęcenie czasu na odwiedzenie naszego stoiska na targach Instalacje 2018, które odbył się w Poznaniu, w dniach 23-26 kwietnia.
Jesteśmy bardzo podekscytowani dużą liczbą osób, które nas odwiedziły. Była to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania naszych najnowszych palników z linii M – które otrzymały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018. Ponadto, otrzymaliśmy wyróżnienie Acanthus Aureus dla firm, które prezentują swoją strategię marketingową w ekspozycji targowej. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni ze spotkania z nami i z gościnności na naszym stoisku

Nie wahajcie się z nami skontaktować na info-pl@pellasx.eu, jeżeli macie pytania lub potrzebujecie więcej informacjami dotyczących naszych produktów.

News: 02 maja 2018.

 


 

Serdecznie zapraszamy na Targi do Poznania!

Zapraszamy wszystkich na stoisko nr 93 w pawilonie nr 5, gdzie chętnie porozmawiamy i zaprezentujemy palniki linii M – nagrodzone Złotym Medalem MTP 2018 oraz inne nowości. Będziemy do Państwa dyspozycji od 23 do 26 kwietnia. Do zobaczenia.

Gorąco wszystkich zachęcamy do głosowanie na nasz palnik w konkursie organizowanym przez MTP: Wybierz Twoim zdaniem najlepszy produkt targów INSTALACJE 2018

News: 29 marca 2018.