targi-instalacje-2016-news

Targi Instalacje 2016

Już wkrótce największe w Polsce targi branży instalacyjnej.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne – INSTALACJE 2016 to największa i najbardziej kompleksowa oferta branży instalacyjnej, wodociągowej i ciepła systemowego, gdzie wystawiają się firmy z całego świata. W targach uczestniczyć będzie około 1000 wystawców z zakresu techniki grzewczej i wodno-kanalizacyjnej, klimatyzacji, wentylacji, gazownictwa i ciepła systemowego. To miejsce spotkań instalatorów i fachowców, gdzie można uczestniczyć w pokazach praktycznych, konferencjach i debatach oraz zapoznać się z bogatą ofertą produktową, nowymi technologiami oraz produktami wyróżnionymi nagrodą Złotego Medalu przez kapitułę ekspertów MTP.

Złoty Medal dla palników linii HYBRID

Złoty Medal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych produktów na tegorocznych targach znalazły się również nasze palniki linii HYBRID. Już trzeci rok z rzędu nasze produkty zdobywają to wyróżnienie. Jest to możliwe dzięki stałemu dążeniu do podnoszenia ich jakości, rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych, proekologicznych technologii.

Zagłosuj na Palniki HYBRID

Dodatkowo wśród wyróżnionych Złotym Medalem produktów, zorganizowany jest plebiscyt dla konsumentów, w którym mogą wybrać najlepszy ich zdaniem produkt. Głosować można na stronie internetowej MTP oraz w specjalnych punktach na terenie targów. Zapraszamy wszystkich do głosowania pod poniższym linkiem: Głosowanie na Złoty Medal – Wybór Konsumentów

Serdecznie zapraszamy na Targi do Poznania!

W tym roku będziemy obecni na stoisku nr 137 w pawilonie nr 5, gdzie chętnie porozmawiamy i zaprezentujemy nagrodzoną Złotym Medalem linię HYBRID oraz inne nowości. Będziemy do Państwa dyspozycji od 25 do 28 kwietnia. Do zobaczenia.