greenevo-statuetka

Pellas X lauretem V edycji GreenEvo

greenevo

Dołączyliśmy do elitarnego grona laureatów GreenEvo

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznej, V edycji konkursu GreenEvo organizowanego przez Ministerstwo Środowiska, zostaliśmy docenieni za rozwijanie innowacyjnych technologii w produkcji palników biomasy i tym samym dołączyliśmy do elitarnego grona laureatów.

GreenEvo to Akcelerator Zielonych Technologii – projekt Ministerstwa Środowiska wspierający najlepsze proekologiczne technologie rozwijane w Polsce. Program ma na celu stworzenie gwarancji najwyższej jakości rodzimych produktów, ich transfer na rynki zagraniczne i rozwiązywanie problemów środowiskowych w kraju i na świecie, poprzez wdrażanie najnowszych technologii. Corocznie od 2010 roku, kapituła GreenEvo składająca się z niezależnych ekspertów wyłania w konkursie laureatów oferujących nowoczesne rozwiązania.

Dzięki projektowi GreenEvo mogliśmy zaprezentować nasze produkty i nawiązać kontakty handlowe w krajach takich jak Tajlandia, Australia, Kazachstan, Chile, Stany Zjednoczone Ameryki, Maroko, Nowa Zelandia, Iran i Indie.


Więcej informacji o GreenEvo: http://greenevo.gov.pl/pl