Marcin Wójcik Pellas X

KSW 39 Colosseum

Już tylko dwa miesiące pozostały do konfrontacji sztuk walki – KSW39 Colosseum. Gala, na którą sprzedano już 31 tysięcy biletów odbędzie się 27 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Zapowiada się, że będzie to największe wydarzenie w historii MMA w Europie.

Na ringu do walk staną najlepsi i najbardziej znani polscy fighterzy MMA, w tym: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Popek Monster, Robert Burneika znany jako Hardkorowy Koksu, Tyberiusz Kowalczyk, Mateusz Gamrot, Marcin Wrzosek, Karol Bedorf oraz Tomasz Narkun i Marcin Wójcik.

Czy Gigant z Piły sięgnie po pas mistrzowski KSW?

Szczególną uwagę zwracamy na pojedynek o pas wagi półciężkiej KSW, między Marcinem Wójcikiem „Gigant” z GŁD Team Piła sponsorowanym przez Pellas X, a Tomaszem Narkunem „Żyrafą”. Nasz zawodnik legitymuje się bilansem walk (10-4-0) i jest niepokonany na ringu od października 2013 roku. Od tamtego czasu wygrał 8 walk, w tym trzy ostatnie w trakcie konfrontacji organizowanych przez KSW. Ponadto pilski Gigant podczas grudniowej gali KSW 37 pokonał Marcina Łazarza, zdobywając jednocześnie nagrodę za najlepsze poddanie.

Tomasz Narkun (13-2-0) – przeciwnik Marcina, to posiadacz mistrzowskiego pasa KSW w wadze półciężkiej i dwukrotny tryumfator w jego obronie. Jest zawodnikiem szczecińskiego klubu Berserkers Team. Niepokonany od grudnia 2014 roku.

Obaj zawodnicy są w tym samym wieku i posiadają podobny bilans wygranych walk.
Zapowiada się naprawdę zacięty pojedynek!

Bilety na KSW 39 jeszcze dostępne

Bilety na historyczną galę KSW na stadionie PGE Narodowym, dostępne są na stronie www.ebilet.pl .

źródło: www.kswmma.com i www.ebilet.pl