Kontakt

Nasz adres

Pellas X Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Szybowników 39/10
64-920 Piła
Polska
Telefon: +48 67 213 80 40
e-mail: info-pl@pellasx.eu


Sprzedaż na terenie Polski

Dyrektor Handlu Krajowego

Jacek Wyszyński
Województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, opolskie, łódzkie
tel. +48 535 664 888
j.wyszynski@pellasx.eu

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Mirosław Olszewski
Województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie
tel. +48 537 466 444
m.olszewski@pellasx.eu

Obsługa klienta

Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

Przemysław Krysiak
tel. +48 796 616 999
p.krysiak@pellasx.eu


Sprzedaż na Świecie

Dyrektor ds. Handlu Zagranicznego

Jacek Paluch
tel. +48 531 356 666
j.paluch@pellasx.eu

Kierownik Regionu SKANDYNAWIA

Nikodem Wysocki
tel. +48 605 318 100
n.wysocki@pellasx.eu

Agenci

Włochy

Giovanni Dettori
tel. +39 380 633 33 64
g.dettori@pellasx.eu

Grecja, Albania, Kosowo, Turcja

Stavros Tsotoglou
tel. +30 231 078 4664
s.tsotoglou@pellasx.eu

Niemcy, Austria

Achim Böhmer
tel. +49 (0)8584 9887972
a.boehmer@pellasx.eu

Obsługa klienta

Koordynator Klienta Zagranicznego

Mateusz Ziemichód
tel. +48 796 464 666
m.ziemichod@pellasx.eu


Serwis

Koordynator Serwisu

Sebastian Korpal
tel. +48 695 136 690
s.korpal@pellasx.eu


Marketing

Magdalena Izban
tel. +48 534 815 999
m.izban@pellasx.eu

Asystent Zarządu

Martyna Matuszak
tel. +48 690 924 000
m.matuszak@pellasx.eu