Kontakt


UWAGA: Firma Pellas X Sp. z o.o. Sp. k. informuje, że w dniu 27.05.2016 (piątek) zakład będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.



Nasz adres

ul. Szybowników 39/10
64-920 Piła
Polska
Telefon: +48 67 213 80 40
e-mail: info-pl@pellasx.eu


Sprzedaż na terenie Polski

Dyrektor Handlu Krajowego

Jacek Wyszyński
Województwa: Warmińsko-mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie, Lubelskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Łódzkie
tel. +48 535 664 888
j.wyszynski@pellasx.eu

Regionalny kierownik sprzedaży

Mirosław Olszewski
Województwa: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Dolnośląskie
tel. +48 537 466 444
m.olszewski@pellasx.eu

Obsługa klienta

Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

Przemysław Krysiak
tel. +48 796 616 999
p.krysiak@pellasx.eu


Sprzedaż na Świecie

Dyrektor ds. Handlu Zagranicznego

Jacek Paluch
tel. +48 531 356 666
j.paluch@pellasx.eu

Kierownik Regionu SKANDYNAWIA

Nikodem Wysocki
tel. +48 605 318 100
n.wysocki@pellasx.eu

Agenci

Włochy

Giovanni Dettori
tel. +39 380 633 33 64
g.dettori@pellasx.eu

Grecja, Albania, Kosowo, Turcja

Stavros Tsotoglou
tel. +30 231 078 4664
tel. +30 694 825 5424
s.tsotoglou@pellasx.eu

Niemcy, Austria

Achim Böhmer
tel. +49 (0)8584 9887972
a.boehmer@pellasx.eu

Obsługa klienta

Koordynator Klienta Zagranicznego

Mateusz Ziemichód
tel. +48 796 464 666
m.ziemichod@pellasx.eu


Serwis

Koordynator Serwisu

Piotr Sieńczak
tel. +48 609 303 401
p.sienczak@pellasx.eu

Koordynator Serwisu

Damian Kurowski
tel. +48 531 021 810
d.kurowski@pellasx.eu
serwis@pellasx.eu


Koordynator Biura

Ludwika Orłowska
tel. +48 690 924 000
l.orlowska@pellasx.eu

Marketing

Magdalena Izban
tel. +48 534 815 999
m.izban@pellasx.eu